Do wypadku doszło na wysokości ulicy Modlińskiej. Zablokowane były dwa pasy w kierunku Białegostoku. Ruch odbywał się pasem prawym - informowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Policjant poinformował też, że kierowca fiata miał blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Na miejscu pracowała policja, straż pożarna i trzy zespoły ratownictwa medycznego.
Źródło: tvnwarszawa.pl
Autorka/Autor: ab