Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja w Regułach. Samochód zawisł nad rowem

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja w miejscowości Reguły

W miejscowości Reguły w powiecie pruszkowskim samochód zawisł jednym kołem nad rowem po tym, jak drugie auto zahaczyło o jego tył. Nikomu nic się nie stało, a policjanci ustalają, kim był drugi kierujący, który powinien zatrzymać się na miejscu po kolizji.

Jak wskazał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Regulskiej z Alejami Jerozolimskimi.

Karolina Kańka z pruszkowskiej policji przekazała z kolei, że zdarzenie będzie kwalifikowane jako kolizja. Opisała też jego przebieg: - Kierująca poruszała się Alejami Jerozolimskimi w kierunku Warszawy, jechała prawym pasem, volkswagenem. Gdy zatrzymała się na światłach, kierowca jadący za nią, nie wyhamował i lekko zahaczył o jej samochód. Kobieta zjechała na pobocze, a jej auto zawisło jednym kołem w rowie. Kierującej nic się nie stało, jest trzeźwa - podała policjantka.

Dodała, że drugi kierujący powinien zostać po kolizji na miejscu, ale zamiast tego - oddalił się. - Policjanci będą ustalać, kto jechał tym drugim samochodem - podkreśliła. Podsumowała, że nie ma utrudnień. Policjanci prowadzili czynności na poboczu jezdni.

Informowaliśmy także o zderzeniu dwóch aut, które wypadły na chodnik:

Zderzenie dwóch aut na Skalnicowej
Zderzenie dwóch aut na SkalnicowejArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości