Przygotuj się na:

UROCZYSTOŚCI, PRZEMARSZE - ZMIANY W KOMUNIKACJI

Ze względu na planowane w piątek zgromadzenia publiczne, a także uroczystości związane z 82. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre linie autobusowe zostaną skierowane na objazdy. Jak informuje ZTM, utrudnienia wystąpią również w niedzielę.

TVN Warszawa | Ulice

Śmiertelny wypadek pod Mińskiem. "Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek w miejscowości Ostrów-KaniaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek w miejscowości Ostrów-Kania

W niedzielę wieczorem w miejscowości Ostrów-Kanie doszło do tragicznego zdarzenia. Jak przekazała policja, motocyklista zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale ratownikom nie udało się uratować mężczyzny.

W niedzielę około godziny 18 w miejscowości Ostrów-Kanie (gmina Dębe-Wielkie) doszło do wypadku. - Motocyklista jechał drogą serwisową wzdłuż autostrady A2. W pewnym momencie z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo - przekazał nam rano rzecznik mińskiej policji Maricn Zagórski.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy. - Po naszym przyjeździe mężczyzna był bez funkcji życiowych. Przystąpiliśmy do resuscytacji. Na miejsce został wezwany również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy przejęli poszkodowane, ale niestety, stwierdzili zgon - powiedział z kolei rzecznik mińskiej straży pożarnej Kamil Płochocki.

Z relacji policji wynika, że zmarły to 45-letni mieszkaniec gminy Halinów. - Na miejscu pracowała policja i prokurator. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia - podsumował Zagórski.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl