Ulice

Ostatnie sekundy przed śmiertelnym wypadkiem

Ulice

Przejazd czerwonej hondy
Raz / Kontakt 24Przejazd czerwonej hondy

Reporter 24 zarejestrował przejazd czerwonej hondy, której kierowca w piątek wieczorem śmiertelnie potrącił dziewczynkę na Targowej. Na nagraniu widać, jak chwilę przed wypadkiem auto ostro rusza ze świateł i bardzo niebezpiecznie wchodzi w zakręt przy Dw. Wileńskim.

O wypadku pisaliśmy na tvwnarszawa.pl w piątek wieczorem. Honda śmiertelnie potrąciła 14-letnią dziewczynkę przy skrzyżowaniu Targowej i Kijowskiej.

Szybki start, ostre wyprzedzanie

Jak się okazało, czerwony samochód uchwycił chwilę przed tragicznym zdarzeniem Reporter24 Raz. Wysłał nagranie na Kontakt 24. Widać na nim, jak sportowa honda z dużą prędkością rusza ze świateł na skrzyżowaniu al. Solidarności ze Szwedzką i po chwili znika z pola widzenia. Po chwili autor nagrania dojeżdża do skrzyżowania al. Solidarności z Targową – tam na światłach znów stoi honda. Gdy zmienia się na zielone, kierowca czerwonego auta bardzo szybko rusza, ostro wchodzi w zakręt i momentalnie znów znika z pola widzenia. Chwilę później widać jeszcze, jak gwałtownie zmienia pasy miedzy innymi samochodami.

Nie widać samego momentu wypadku, natomiast na samym końcu nagrania widać stojące na skrzyżowaniu Targowej z Kijowską auto i podbiegających do potrąconej dziewczynki ludzi.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. - Szukamy świadków zdarzenia, którzy mogą pomóc w ustaleniu, jak doszło do śmiertelnego potrącenia - mówi Iwona Jurkiewicz z biura prasowego stołecznej policji.

Według policji kierowca hondy był trzeźwy i posiadał prawo jazdy. CZYTAJ WIĘCEJ O WYPADKU. ran/r

Pozostałe wiadomości