Auto płonęło na autostradzie. Ogień przedostał się na ekrany dźwiękochłonne

Aktualizacja:
Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar samochodu na A2 w pobliżu miejscowości Koszajec
Pożar samochodu na A2 w pobliżu miejscowości KoszajecAnna / Kontakt 24
wideo 2/2
Kontakt24/AnnaPożar samochodu na A2 w pobliżu miejscowości Koszajec

Na A2 doszło do pożaru samochodu dostawczego. Zajął się też ekran dźwiękochłonny. Na autostradzie były ogromne utrudnienia, przede wszystkim w stronę Łodzi. Filmy z pożaru otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Na autostradzie A2, pomiędzy węzłami Pruszków i Grodzisk Mazowiecki, w pobliżu miejscowości Koszajec spłonął samochód.

- Doszło do pożaru samochodu dostawczego. Ruch jest zablokowany w obie strony na czas prowadzenia działań. Na miejscu są cztery zastępy. Sytuacja wydaje się być powoli opanowana, ale strażacy prowadzą wciąż działania. Nie ma osób poszkodowanych - przekazał nam około godziny 17.40 Karol Kroć ze straży pożarnej w Pruszkowie.

Po godzinie 18.30 podała straż pożarna podała, że pożar został ugaszony. - Pozostało uprzątnięcie pasa, żeby przywrócić ruch. Na miejscu pracują także policja i służby drogowe. W stronę Warszawy ruch już wraca do normy, był wstrzymany tylko podczas intensywnych działań gaśniczych. W stronę Łodzi jeszcze są utrudnienia. Lewy pas jest drożny, prawy będzie drożny niebawem - doprecyzował Kroć.

O godzinie 19.20 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że utrudnienia zakończa się w ciągu godziny.

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kris / Kontakt 24

Pozostałe wiadomości