"Na ośnieżonej drodze wpadła w poślizg". Zderzenie trzech samochodów w Józefowie

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie w Józefowie pod Otwockiem
Zderzenie w Józefowie pod Otwockiem
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie w Józefowie pod Otwockiem

W niedzielę przed południem w Józefowie pod Otwockiem doszło do zderzenia trzech aut. Najprawdopodobniej jedno z nich wpadło w poślizg. Ranna została jedna osoba. Droga wojewódzka numer 801 była zablokowana.

Do zderzenia doszło na granicy Otwocka i Józefowa, w alei Nadwiślańskiej. W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe i bus. Jak poinformowała Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji, kierująca toyotą została zabrana do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu był Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca toyotą na ośnieżonej drodze wpadła w poślizg, zderzyła się z dostawczym volkswagenem. Doszło też do kontaktu z oplem. Najbardziej rozbita jest toyota. Strażacy użyli sprzętu hydraulicznego, żeby wydostać z niej osobę poszkodowaną. Samochód dostawczy po zderzeniu zjechał do rowu, także jest bardzo mocno rozbity - relacjonował Węgrzynowicz.

Droga 801 była całkowicie zablokowana. Po godzinie 14 na miejsce dotarł także reporter TVN24. Przekazał, że droga jest już przejezdna. Ale ruch wciąż jest spowolniony, bo śnieg nie przestaje padać.

O sytuacji drogowej na warszawskich drogach piszemy także tutaj.

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości