TVN Warszawa | Ulice

Oblodzenie na dwóch kilometrach S17. Trzy kolizje, kobieta w ciąży w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/gp
Źródło:
PAP
ShutterstockŁącznie zderzyło się osiem aut (zdjęcie ilustracyjne)

Po zderzeniu ośmiu samochodów na S17 do szpitala trafiła kobieta w ciąży, która uskarżała się na niewielkie dolegliwości - przekazała garwolińska straż pożarna. Jak informują służby, powodem kraksy było oblodzenie drogi. Na dwukilometrowym odcinku trasy doszło łącznie do trzech kolizji.

Tomasz Biernacki z Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie poinformował, że do zdarzenia na S17 doszło po godzinie 19. Na odcinku Warszawa-Lublin, w okolicach Garwolina, doszło do trzech różnych kolizji, w których udział wzięło łącznie osiem samochodów osobowych.

- Na około dwukilometrowym odcinku drogi wystąpiło lokalne oblodzenie. Doszło do kolizji w trzech różnych miejscach - przekazał.

Alerty IMGW. Śliskie drogi i chodniki, utrudniona widzialność

Jak dodał, do szpitala z racji swojego stanu trafiła kobieta w ciąży, która uskarżała się na niewielkie dolegliwości, w związku z czym formalnie została zakwalifikowana jako ranna. - Nikt poza tym nie wymagał udzielenia pomocy - wskazał.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Rzecznik przekazał również, że przejezdny jest już jeden pas ruchu w kierunku Lublina. - Przejechały tam piaskarki, by posypać śliską nawierzchnię. Korek, który powstał, jest powoli rozładowywany - powiedział strażak. Wcześniej GDDKiA informowała o tym, że utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

27 grudnia informowaliśmy o zderzeniu autobusów na trasie S17.

Zderzenie autokarów na drodze S17
Zderzenie autokarów na drodze S17Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kz/gp

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości