Ulice

Ulice

Wieczorem na ul. Płytowej zapalił się autobus miejski linii 126. Pożar ugasili strażacy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pękła rura z ciepłą wodą. Zalało halę główną Dworca Centralnego. Kolejarze zapewniają, że awaria nie spowodowała opóźnień w kursowaniu pociągów. Informację otrzymaliśmy na warszawa@tvn.pl.

Ponad godzinę nie kursowały tramwaje na ul. Marszałkowskiej. Wszystko przez dźwig, który zerwał sieć trakcyjną przy ul. Senatorskiej. Także kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Kolizja dwóch samochodów i tramwaju na pl. Zbawiciela. Przez prawie pół godziny nie jeździły składy. Informację i zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.

Pięć samochodów zderzyło się na Wisłostradzie pod mostem Śląsko-Dąbrowskim. Kierowcy utknęli w korku. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Rosoła i Ciszewskiego. - W wyniku zderzenia jeden samochód ściął znak drogowy - relacjonuje Lech Marcinczak.

Zielone Mazowsze apeluje do drogowców o utworzenie dodatkowego przejścia dla pieszych w al. Solidarności, tuż przy błękitnym wieżowcu. - Po zamknięciu mostu Śląsko-Dąbrowskiego ruch w tym miejscu jest niewielki, a piesi nie musieliby schodzić pod ziemię - uzasadniają swoją propozycję.

Piątek na stołecznych drogach rozpoczął się wyjątkowo spokojny. – Mieliśmy od rana kilka kolizji i jeden wypadek – informuje Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej policji.

Rano na ul. Marsa zapalił się samochód dostawczy. Na miejsce wezwano straż pożarną. Spaliła się komora silnika i kabina kierowcy.

Pijany kierowca uderzył autem w słup trakcyjny na ulicy Marsa. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie prawnie.

Ciężarówka uderzyła w drzewo, to złamało się i przygniotło samochód osobowy. Nikomu nic się nie stało. Aleja Wilanowska stanęła w korku.

Ślisko, mokro, ale czarno - dziś ulicami Warszawy podróżuje się już lepiej. Sytuację pokazuje od rana na antenie TVN 24 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Śnieżna środa w Warszawie. Od wczesnego rana śnieg padał właściwie bez przerwy, a warunki na drogach były bardzo trudne. W całym mieście doszło do ponad 70 kolizji.