Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Nietypowy skutek silnego wiatru w Warszawie. W czwartek pogotowie i straż pożarna musiały przyjechać na pomoc kobiecie, której samochód przebił na wylot osiedlowy szlaban, poruszony przez wiatr. - Kierująca miała dużo szczęścia, skończyło się na lekkich obrażeniach - mówi reporter tvnwarszawa.pl.

Na odświeżonym w zeszłym roku Wale Miedzeszyńskim wciąż straszą zardzewiałe latarnie i z wystającymi kablami. - Najwyraźniej urzędnicy zapomnieli o rozpisaniu przetargu na nowe - podejrzewa Krzysztof i przesyła na Kontakt 24 zdjęcia.

Z okolic warszawskich dróg zniknęło w zeszłym roku 3417 reklam. To efekt kontroli, jakie przeprowadził Zarząd Dróg Miejskich. Część z nielegalnie postawionych reklam usunęli sami właściciele, pozostałe drogowcy.

Bardzo dobra informacja dla mieszkańców Ursusa. Już na wiosnę najprawdopodobniej będą mogli skorzystać z nowego wiaduktu nad torami kolejowymi, który połączy dzielnicę z ul. Poznańską, czyli drogą krajową nr 2.

Niegroźny wypadek zatrzymał przed południem tramwaje w Al. Jerozolimskich. Jedna z pasażerek upadła podczas wsiadania do tramwaju. Ruch w kierunku centrum był wstrzymany przez ok. pół godziny.

Jedna osoba ranna, zablokowany ruch tramwajowy w obu kierunkach i utrudniony przejazd przez skrzyżowanie - to efekt wypadku osobówki z tramwajem do którgo doszło w środę rano w al. Jana Pawła.

Przed godziną 7:00 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej z Wołomińską. Jedna osoba została ranna.

170 solarek wyjechało na ulice miasta. Od godz. 18:45 zabezpieczały nawierzchnię przed tworzeniem się lodu posypując je chlorkiem sodu. Akcja potrwała co najmniej trzy godziny.

Stalowa belka przygniotła nogę robotnikowi pracującemu na budowie węzła Południowej Obwodnicy Warszawy. Akcja ratownicza trwała prawie godzinę.

Wieczorem odbędzie się tu impreza sylwestrowa. Kierowcy już od piątku muszą liczyć się z coraz większymi utrudnieniami. Przez plac Konstytucji nie przejadą do niedzielnego wieczoru.

Na otwarcie węzła Łopuszańska będziemy musieli jeszcze poczekać. - Na pewno kierowcy nie pojadą nim jeszcze w tym roku - przyznaje Agata Choińska, rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych. Jak dodaje, problem leży po stronie GDDKiA.

- Na rogu ulic Jana III Sobieskiego i Dolnej doszło do wypadku. Potrącony został pieszy -poinformował na Kontakt 24 internauta Wojtek85. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.