Ulice

Ulice

Późnym wieczorem na Wale Miedzeszyńskim doszło do poważnego wypadku. Kierowca bmw stracił panowanie nad samochodem uderzył w barierki i zatrzymał się na latarni.

Spora chmura dymu unosiła się w nocy nad ul. Głębocką. To efekt pożaru opla. Samochód ugasili dopiero strażacy. Zdjęcia dostaliśmy na warszawa@tvn.pl od Piotra.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś u zbiegu Prymasa Tysiąclecia i Wolskiej. Prawdopodobnie kierowca jednego z aut wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zintegrowany System Zarządzania Ruchem obejmuje kolejne skrzyżowania. Inteligentne światła pojawią się między innymi na Emilii Plater czy Witosa na wysokości Idzikowskiego.

-Tir zablokował skrzyżowanie Al. Jerozolimskich i ul. Ryżowej- informuje reporterka24 Eliza i przesyła zdjęcie. - Na miejscu jest policja, która kieruje ruchem - dodaje.

Bardzo poważny wypadek na skrzyżowaniu ulic Grochowskiej i Jubilerskiej. Zniszczone są trzy samochody osobowe i autobus. Jedna osoba została ranna.

- W porannym szczycie kierowca samochodu osobowego najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków i wpadł w poślizg w al. Prymasa Tysiącielcia - relacjonował rano Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Samochód stanął w poprzek jezdni. Kierowcy musieli liczyć się z ogromnymi utrudnieniami w stronę Marek.

- Kierowca forda nie wyminął śmierciaki, stojącej na prawym pasie alei Wilanowskiej i uderzył w jej tył - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Ulica w stronę Puławskiej jest całkowicie zablokowana - dodaje.

Około godziny 9.00 toyota i daewoo zderzyły się na rondzie Jazdy Polskiej. Zablokowane były jeden pas Waryńskiego w kierunku centrum oraz pas alei Armii Ludowej w kierunku Wisły.

Prawdopodobnie śliska nawierzchnia była przyczyną kolizji, do której doszło przed godz. 8:00 na Wisłostradzie, przy skręcie w ul. Grodzką.