Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Ulice

Niespodziewane zwężenie na wysokości Prostej zakorkowało aleję Jana Pawła II. W piątek wieczorem na jezdni w kierunku Dworca Centralnego sznur samochodów ciągnął się już od Grzybowskiej. Z utrudnieniami kierowcy muszą liczyć się również w weekend.

Luźno na wylotówkach, dobrze w centrum, gorzej w Alejach Jerozolimskich czy na Bitwy Warszawskiej - sprawdzamy sytuację na drogach w czasie przedświątecznych wyjazdów.

Chciał uniknąć zderzenia z samochodem, który wymusił pierwszeństwo, wykonał gwałtowny manewr i uderzył w samochód straży miejskiej - tak według relacji świadków doszło do wypadku na skrzyżowaniu Kołowej i Handlowej.

Parę minut po godzinie 11:00 na ulicy Gołkowskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Osiemdziesięciopięcioletni kierowca lanosa został odwieziony do szpitala.

W czwartek po godz. 21 dwa samochody zderzyły się na placu Grunwaldzkim. Jedno z aut wylądowało na torowisku i na kilkadziesiąt minut całkowicie zablokowało ruch tramwajowy.

Przed 12.00 na zjeździe z mostu Śląsko-Dąbrowskiego w samochód straży miejskiej wjechał autobus miejski. - Strażniczki chciały zawrócić w niedozowolnym miejscu - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Nawet poranna kolizja na wysokości Porajów nie przyblokowała dziś Modlińskiej. Kierowcy w porannym szczycie byli mile zaskoczeni. Najpewniej część mieszkańców wzięła już świąteczne urlopy.

- Wypadek na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Karmazynowej - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Jedna osoba została ranna. Odwieziono ją do szpitala - dodaje.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu al. KEN i ul. Gandhi. Zdjęcia dostaliśmy od Blondyna44, reportera 24.

Poważnie wyglądało zderzenie samochodu osobowego z autobusem, do którego doszło po godzinie 9.00 w alei Solidarności. Kilka osób trafiło do szpitala, ale zostało zwolnionych po badaniach. Zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.

Parę minut przed godziną 21:00 w piątek na ul. Belwederskiej doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna nieprzytomny i w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Ruch w kierunku Mokotowa był wstrzymany.

- Na skrzyżowaniu ulic gen. Józefa Zajączka i Stefana Czarnieckiego płonie samochód. Ulica jest zablokowana – zaalarmował nas na warszawa@tvn.pl Bubu. Pożar udało się opanować dopiero przybyłej na miejsce straży pożarnej. Ulica jest już przejezdna.