Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Ulice

Jedna osoba ranna, zablokowany ruch tramwajowy w obu kierunkach i utrudniony przejazd przez skrzyżowanie - to efekt wypadku osobówki z tramwajem do którgo doszło w środę rano w al. Jana Pawła.

Przed godziną 7:00 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej z Wołomińską. Jedna osoba została ranna.

170 solarek wyjechało na ulice miasta. Od godz. 18:45 zabezpieczały nawierzchnię przed tworzeniem się lodu posypując je chlorkiem sodu. Akcja potrwała co najmniej trzy godziny.

Stalowa belka przygniotła nogę robotnikowi pracującemu na budowie węzła Południowej Obwodnicy Warszawy. Akcja ratownicza trwała prawie godzinę.

Wieczorem odbędzie się tu impreza sylwestrowa. Kierowcy już od piątku muszą liczyć się z coraz większymi utrudnieniami. Przez plac Konstytucji nie przejadą do niedzielnego wieczoru.

Na otwarcie węzła Łopuszańska będziemy musieli jeszcze poczekać. - Na pewno kierowcy nie pojadą nim jeszcze w tym roku - przyznaje Agata Choińska, rzeczniczka Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych. Jak dodaje, problem leży po stronie GDDKiA.

- Na rogu ulic Jana III Sobieskiego i Dolnej doszło do wypadku. Potrącony został pieszy -poinformował na Kontakt 24 internauta Wojtek85. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Najpierw kolizja, kilka minut później wypadek. Tak wyglądała wieczorem sytuacja na trasie 580 nad wiaduktem S8. Informacje i zdjęcia Piotr wysłał na Kontakt24.

Dachowania, kolizje, wypadki i potrącenie pieszego na pasach. We wtorek doszło do wielu niebezpiecznych sytuacji na stołecznych drogach. Policja apeluje o rozwagę.

Ponad godzinę zablokowana była całkowicie ul. Żwirki i Wigury po wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu z ul. Księcia Trojdena. Ruchem na miejscu kierowała policja. Dwie osoby zostały ranne.