Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Ulice

Ulice

- Wyciek paliwa z samochodu ciężarowego przewożącego materiały budowlane. Korek w stronę centrum sięgał od skrzyżowania ul. Górczewskiej z ul. Powstańców Śląskich aż po pętlę tramwajową - zaalarmował nas internauta.

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło około 7:00 w miejscowości Lisice, pomiędzy Sochaczewem a Błoniem. Droga na tej wysokości przez osiem godzin była nieprzejezdna. Zdjęcia i informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od internauty Kontaktu 24 - Grześka12327.

Kolejny raz w tym roku na warszawskie ulice wyjechały solarki. Wszystko przez nocne przymrozki. Akcja zarządu Oczyszczania Miasta dotyczyła wiaduktów, mostów oraz ulic spadkowych, czyli tych miejsc, w których trzeba zadbać szczególnie o bezpieczeństwo kierowców.

Do kolizji dwóch aut doszło ok. godz. 12.30 w Al. KEN. Auta zaostały poważnie zniszczone, ale żaden z kierowców nie ucierpiał.

Na policję zgłosił się dziś kierowca niebieskiego samochodu, który w poniedziałek – łamiąc przepisy ruchu drogowego – z impetem wjechał w przechodzącego na pasach mężczyznę. Zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona w samochodzie internauty.

- Bariera na moście Siekierkowskim nie zostanie przebudowana, będzie natomiast odtworzona w poprzednim kształcie – zapowiada Adam Sobieraj. Rzecznik ZDM dementuje słowa Karoliny Gałeckiej, także z ZDM, która kilka godzin wcześniej zapewniała, że bariery zostaną poprawione.

Kierowca samochodu osobowego, łamiąc przepisy, minął oczekujące na prawym pasie auto, wjechał na przejście i z dużą siłą uderzył w pieszego. Wypadek, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Leszno i Karolkowej, zarejestrowała kamera umieszczona w samochodzie internauty Kontaktu24 - Radosława.

Około godziny 8:30 na trasie Siekierkowskiej kobieta straciła panowanie nad samochodem. Wylądowała na barierce. Chociaż zderzenie wyglądało bardzo groźnie, kierującej nic się nie stało.

Od czwartku na placu Konstytucji rozpoczęły się utrudnienia związane z przygotowaniem zabawy sylwestrowej. Zamknięty został parking na środku placu oraz jeden z pasów jezdni. Kolejne utrudnienia za trzy tygodnie.

Samochód osobowy jadący al. Prymasa Tysiąclecia uderzył w sygnalizator świetlny na wysokości skrzyżowania z Górczewską. Zablokowany był przejazd w kierunku Ochoty. Utworzył się korek. Nikomu nic się nie stało.

Dobra wiadomość jest taka, że śniegu na razie nie widać. Co nie znaczy, że nie padał. Nad ranem pojawił się w Warszawie, ale temperatura w okolicy zera nie pozwoliła mu się utrzymać. Na ulicach pojawiły się pierwsze solarki.

We wtorkowe popołudnie kierowcy, którzy podróżowali ul. Górczewską w kierunku wyjazdu z miasta musieli liczyć się z ogromnymi utrudnieniami. Przy centrum handlowym Wola Park została potrącona kobieta. Zmarła na miejscu.

Pięć zniszczonych aut i ogromne utrudnienia dla kierowców to efekt kolizji jaka miała miejsce w poniedziałek po 21.00 na ul. Ostrobramskiej. Ulica była przez kilkadziesiąt minut zablokowana w stronę centrum.