Z przystanku zrobił garaż. "Gość przesadził"

Mistrz parkowania przy Feminie
Mistrz parkowania przy Feminie
Źródło: Rafosi / Kontakt 24

Pod wiatą przystankową, przy dawnym kinie Femina postanowił zaparkować kierowca czerwonej mazdy. Zdjęcia pozostawionego auta otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Gość przesadził, z tego przystanku korzysta bardzo dużo osób starszych, które robią zakupy pod Halą Mirowską" - napisał Rafosi. Autor fotografii dodał, że zobaczył samochód w środę około godziny 15. Stał na przystanku Kino Femina, z którego autobusy odjeżdżają w kierunku Ronda Radosława. Ale tylko nocą. Chodzi o przystanek KINO FEMINA 08. Autobusy, które się tam zatrzymują, to nocne kursy: N12, N46 i N62.

Chowali się przed deszczem

To nie pierwsze parkowanie pod wiatą, o którym informowaliśmy na naszym portalu. W przeszłości jednak kierowcy znacznie chętniej wybierali przy placu Trzech Krzyży. Wystarczy przypomnieć białą toyotę, zarejestrowaną przez naszego reportera we wrześniu albo jasnobrązową kię z grudnia 2015 roku. - Może chciał schować samochód przed deszczem, śniegiem lub wiatrem? - zastanawiał się wówczas nasz reporter Lech Marcinczak.

Parkowanie pod wiatą

Parkowanie pod wiatą

Źródło: Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
Toyota zaparkowała na przystanku
Toyota zaparkowała na przystanku
Teraz oglądasz
Nietypowe parkowanie w Al. Ujazdowskich
Nietypowe parkowanie w Al. Ujazdowskich
Teraz oglądasz

Parkowanie pod wiatą

kw/b

Czytaj także: