Portale w Indiach piszą o zabójstwie na Ochocie. Nie żyje 30-letni informatyk, podejrzany zatrzymany

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl, india.com
tvn24.plMorderstwo na Ochocie

Zwłoki 30-letniego obywatela Indii zostały znalezione w ubiegłym tygodniu w mieszkaniu przy ulicy Włodarzewskiej. Jak informuje prokuratura, w sprawie zatrzymano 40-letniego Polaka. Usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany.

W sobotę portal india.com poinformował o śmierci 30-letniego obywatela Indii mieszkającego w Warszawie. Jak donosi portal, mężczyzna został zasztyletowany w swoim domu. Pracował w dziale IT, w warszawskiej siedzibie jednego z banków. Służby zaalarmowali zaniepokojeni współpracownicy 30-latka, gdy ten nie zjawił się w pracy.

Informację o zabójstwie 30-latka potwierdziła w rozmowie z tvnwarszawa.pl rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz. - Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota. Do zdarzenia doszło 24 stycznia. Następnego dnia w sprawie został zatrzymany 40-letni mężczyzna, Polak, któremu przedstawiono zarzut zabójstwa. W sobotę, 28 stycznia, sąd zastosował wobec zatrzymanego tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące - poinformowała Skrzyniarz.

"Na ciele ofiary liczne rany"

Przekazała też, że do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Włodarzewskiej. Wskazała, że na ciele ofiary znaleziono liczne rany. - Aktualnie trwają czynności dowodowe. W sprawie zlecono sekcję zwłok pokrzywdzonego. Czekamy na opinię biegłych w zakresie ustalenia przyczyny zgonu - wskazała Skrzyniarz.

Na ten moment prokuratura nie informuje szczegółowo o okolicznościach zdarzenia.

Czytaj też: Jeden z podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie zatrzymany:

KSP: Łukasz G. został zatrzymany na Targówku
KSP: Łukasz G. został zatrzymany na Targówku TVN24

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl, india.com

Źródło zdjęcia głównego: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości