Najnowsze

Zderzenie nieoznakowanego radiowozu tuż obok komendy. "Jeden policjant został ranny"

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie z nieoznakowanym radiowozem na Kruczej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie z nieoznakowanym radiowozem na Kruczej

Nieoznakowany radiowóz zderzył się w centrum z autem osobowym. Uszkodzeniu uległo też auto zaparkowane przy ulicy. Jeden z policjantów został poszkodowany i trafi do szpitala.

Do zderzenia doszło przy skrzyżowaniu Kruczej i Wilczej, czyli w pobliżu Komendy Rejonowej Policji w Śródmieściu. - Nieoznakowany radiowóz zderzył się z autem z wypożyczalni i uderzył w zaparkowanego przy ulicy mercedesa. Dwie osoby są badane w karetce – dowiedział się Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. - Rozbity hyundai, którym podróżowali policjanci, stoi na przejściu dla pieszych i częściowo na chodniku. Wpadł też na znak informujący o przejściu dla pieszych i mocno go wygiął. Toyota stoi około stu metrów dalej, jest mocno rozbita – opisuje nasz reporter.

Na miejscu jest kilka załóg policji, dwa zastępy straży pożarnej i pogotowie ratunkowe. - Nie było potrzeby, żebyśmy wycinali kogokolwiek z uszkodzonych pojazdów – zaznacza Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Informację o zderzeniu potwierdza Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. - Jeden policjant został ranny i będzie zabierany do szpitala na dalsze badania. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – mówi. I dodaje, że funkcjonariusze ustalają na miejscu okoliczności wypadku.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości