Najnowsze

Wichura w Warszawie. Od elewacji Galerii Wileńskiej oderwał się fragment świątecznych dekoracji

Najnowsze

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Interwencja straży pożarnej przy Galerii Wileńskiej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plInterwencja straży pożarnej przy Galerii Wileńskiej

Strażacy interweniowali w okolicy Dworca Wileńskiego. Przez silny wiatr od fasady galerii handlowej oderwał się element świątecznych dekoracji. Konieczne było użycie wozu strażackiego z podnośnikiem.

Do interwencji przy skrzyżowaniu alei "Solidarności" z Targową doszło w czwartek po południu. - Jeden z elementów dekoracyjnych oderwał się od fasady pod wpływem warunków atmosferycznych. Chodziło o dekorację w postaci dużej kokardy. Oderwała się jedna z jej wstęg i zwisała w dół - relacjonuje kapitan Łukasz Michoński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Jak opisuje, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejscu pracowały dwa zastępy, w tym wóz strażacki z podnośnikiem. – Nasze działania polegały na neutralizacji tego zagrożenia - dodaje Michoński.

Nasz reporter Artur Węgrzynowicz dowiedział się, że na czas działań strażaków wejście do galerii handlowej przy Dworcu Wileńskim było niedostępne.

Jak informowaliśmy w czwartek na tvnmeteo.pl, prognozowany jest umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu. W porywach może on osiągać 50-70 kilometrów na godzinę. 

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości