Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Rozbite auta na Ludnej. "Kierowcy spierali się, który z nich miał zielone światło"

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Ludnej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie na Ludnej

Policja wyjaśnia okoliczności zderzenia dwóch samochodów osobowych na Ludnej. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Rozbite pojazdy blokują częściowo przejazd przez skrzyżowanie z Kruczkowskiego.

Do zderzenia doszło około godziny 10.50. - Skoda uderzyła w bok alfa romeo. Kierowcy spierali się o to, który z nich miał zielone światło i w jakich okolicznościach znaleźli się na skrzyżowaniu - relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Na miejsce zadysponowano dwie karetki pogotowia, dwa zastępy straży pożarnej i policję. Okazało się jednak, że nikt nie wymaga hospitalizacji. - Z pierwszych ustaleń wynika, że to kolizja. Kierowcy byli trzeźwi, nikt nie został ranny - informuje Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Jak opisuje nasz reporter, w rejonie skrzyżowania utworzył się korek, ale jest ono przejezdne. - Jezdnia jest tu dość szeroka, dlatego kierowcy mają możliwość przejechania obok rozbitych pojazdów - dodaje.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości