Najnowsze

Wypadek na S2. Jedna osoba ranna, duże utrudnienia w okolicy lotniska

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plWypadek na S2

Na trasie S2, na jezdni w kierunku ulicy Puławskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana.

O wypadku poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na trasie S2 przed węzłem Lotnisko – przekazał. Jak ustalił, na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Informację o wypadku potwierdził Karol Kroć, oficer prasowy straży pożarnej w Pruszkowie. - W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych poszkodowana została jedna osoba. Pierwotnie na miejsce skierowano śmigłowiec LPR, jednak został on zawrócony. Na miejsce dojechała karetka. Poszkodowana osoba została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Najprawdopodobniej zostanie przetransportowana do szpitala – przekazał Kroć. Dodał, że na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej.

Z kolei Jarosław Florczak z Komendy Powiatowej Policji poinformował, że informację o wypadku policjanci otrzymali o godzinie 19.15. - Zderzyły się renault i peugeot. Policjanci cały czas pracują na miejscu. Są utrudnienia w ruchu – dodał.

Około godziny 20 nasz reporter poinformował, że zablokowane są trzy pasy ruchu. - Kierowcy korzystają z pasów służących do zjazdu w kierunku lotniska, czyli trasę S79 – przekazał Węgrzynowicz.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl