Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  Ronaldo rozdawał autografy

  Najnowsze

  TVN24Ronaldo rozdawał autografy

  Mimo deszczu i zimna wielu kibiców piłkarskich w Warszawie zgromadziło się pod hotelem Bristol, chcąc zobaczyć z bliska gwiazdy Realu Madryt. Także łowcy autografów liczyli na łut szczęścia. I tylko Cristiano Ronaldo nie zawiódł swoich fanów.

  Real w środę rozegra trzeci mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z Legią Warszawa. Niestety kibice nie będą mogli zobaczyć na żywo tego widowiska. Decyzją Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) mecz zostanie rozegrane bez udziału fanów - to kara za niewłaściwe zachowanie części z nich podczas meczu z Borussią Dortmund.

  Wyjątkowe trofeum

  We wtorek Real w Warszawie przywitała fatalna pogoda. To nie wystraszyło najbardziej zagorzałych fanów Królewskich, którzy w deszczu czekali, aż gwiazdy mistrzów Hiszpanii wyjdą z hotelu i udadzą się na trening na stadion Legii.

  Z uwagi na deszcz większość piłkarzy z Madrytu nawet na moment nie zatrzymała się przy kibicach. Na wysokości zadania stanął jednak Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy świata nie zważał na pluchę i podszedł do fanów, aby rozdać kilka autografów.

  Szczęśliwcy mogli później pochwalić się wyjątkowym trofeum. Ronaldo podpisał się na swojej koszulce Realu i na nieco już zmoczonych kartkach.

  CZYTAJ TEŻ NA SPORT.TVN24.PL

  dasz