Pożar dachu sali weselnej w Markach. Obiekt nie nadaje się do użytku

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar sali weselnej w Markach
Pożar sali weselnej w Markach
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plPożar sali weselnej w Markach

W Markach pod Warszawą wybuchł pożar w sali weselnej. Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej. Nie było osób poszkodowanych. Uszkodzeniu uległa znaczna część dachu.

W sobotę rano w sali weselnej przy ulicy Okólnej w Markach (powiat wołomiński) wybuchł pożar. - W akcji gaśniczej uczestniczy siedem zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Na tę chwilę źródło pożaru nie zostało jeszcze zlokalizowane. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych - przekazał kilka minut przed godziną 10 Jan Sobków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - To duży kompleks. Pali się jego dach. Przejazd przez ulicę Okólną jest zablokowany. Policja kieruje ruchem - poinformował Zieliński.

Około godziny 11.30 Jan Sobków powiedział, że pożar został zlokalizowany i już się nie rozprzestrzenia. - Duża część dachu uległa zniszczeniu. Póki co sala nie będzie nadawała się do użytku. Na chwilę obecną przyczyna pożaru nie jest znana - powiedział strażak.

Dodał, że działania służb na miejscu jeszcze trwają. Polegają na poszukiwaniu ukrytych zarzewi ognia. Mogą jeszcze potrwać około dwóch godzin.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości