Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Kolizja za kolizją na moście Grota

Najnowsze

Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.plKolizja za kolizja na moście Grota

W ciągu 3 godzin na moście Grota doszło do trzech kolizji. Policja ostrzegała o dużych utrudnieniach w ruchu.

Kierowcy jeżdżący mostem Grota nie mają dziś dużo szczęścia. Ledwo udało się posprzątać po kolizji, toyoty (około 14.00), która zepchnęła skodę na barierkę, na moście doszło do kolejnych zderzeń.

Doszło do nich przed 16.00. - Zablokowany został lewy pas mostu w stronę Żoliborza. Na środku mostu laweta najechała na citroena. - mówił ok. godz. 17 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Do drugiej kolizji doszło bliżej Targówka. Renault zajechało drogę autobusowi i również zablokowało lewy pas mostu. Tworzą się duże korki - dodał.

Utrudnienia w ruchu

O utrudnieniach mówiła też stołeczna policja. - W całym mieście jeździ się dziś ciężko. Na moście Grota trzeba spodziewać się dużych utrudnień - mówił Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Wcześniej do kolizji doszło na zjeździe z mostu na ulicę Jagiellońską. O 12.30 toyota zepchnęła skodę na barierkę o wysokości około 40 centymetrów. Powstały duże utrudnienia dla kierowców podróżujących w kierunku Marek. Na miejsce przyjechały policja i straż pożarna, która ściągnęła pojazd z barierek.

Toyota wbiła skodę w barierki

kś/mz