Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

"Zjechał z drogi i uderzył w słup". Dwie osoby nie żyją

Najnowsze

Autor:
dk/popi
Źródło:
Kontakt 24
Tragiczny wypadek pod Grodziskiem Mazowieckim
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plTragiczny wypadek pod Grodziskiem Mazowieckim

Tragiczny wypadek w Jaktorowie. Dwie osoby zginęły, a jedna trafiła do szpitala po tym, jak samochód osobowy uderzył w słup. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do wypadku doszło w sobotę, przy ulicy Chałubińskiego w Jaktorowie.

- O godzinie 16 otrzymaliśmy informację o pojeździe, który uderzył w słup - poinformowała redakcję Kontaktu 24 aspirant sztabowa Katarzyna Zych, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

- Niestety, dwie osoby, które podróżowały tym pojazdem, nie przeżyły tego wypadku. Trzecia osoba została zabrana do szpitala z obrażeniami ciała - przekazała policjantka.

Jak dodała rzeczniczka grodziskiej policji, w wypadku brał udział tylko jeden pojazd, volkswagen, którym podróżowało trzech mężczyzn. - Z nieznanych na razie przyczyn samochód zjechał z drogi i uderzył w słup - doprecyzowała asp. sztab. Zych.

Autor:dk/popi

Źródło: Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości