Kilogram marihuany w piwnicy, kokaina w aucie
Policjanci ze Starych Babic zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali Piotra G. Kryminalni naleźli przy 38-latku kokainę, a w piwnicy odkryli blisko kilogram marihuany.
Kryminalni ze Starych Babicach otrzymali informację o osobie, która może mieć związek z przestępczością narkotykową. Ustalili, że samochód, którym porusza się mężczyzna stoi zaparkowany na jednym z warszawskich parkingów osiedlowych. Gdy tam pojechali, zauważyli mężczyznę wsiadającego do samochodu, podjęli interwencję, którą zakończyli zatrzymaniem Piotra G.Dozór policji dla mężczyznyPolicjanci podczas przeszukania znaleźli w piwnicy użytkowanej przez mężczyznę blisko kilogram marihuany oraz 15 gramów kokainy, którą 38-latek miał przy sobie i w samochodzie, którym się poruszał. Zatrzymany został osadzony w policyjnej celi, a sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Piotrowi G. zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielanie ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy i objął go dozorem Policji. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.
Źródło zdjęcia głównego: | KSP
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Trwają przygotowania do budowy Trasy Mostu Północnego, która w przyszłości połączy przeprawę z projektowanym odcinkiem trasy S7 na warszawskich Bielanach. Prace projektowe mają zakończyć się w drugiej połowie przyszłego roku. Równolegle trwa procedura uzyskania decyzji środowiskowej dla tej inwestycji.
Jak most Północny połączy się z trasą S7? Miasto pokazało wizualizację
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Kilka dni temu policjanci z Targówka zatrzymali mężczyznę, w związku ze śmiercią jego współlokatora. 60-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, skutkującego śmiercią. Został tymczasowo aresztowany.
Razem pomieszkiwali, wspólnie pili alkohol. Jeden z nich nie żyje
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
W czwartek wieczorem policjanci interweniowali w jednym z mieszkań w związku z awanturą domową. W lokalu zabarykadował się mężczyzna. Okazało się, że 45-latek był poszukiwany, tak jak i jego 39-letnia partnerka. Nastoletnie dzieci pary trafiły do pogotowia opiekuńczego.
Awantura i siłowe wejście policjantów. Rodzice poszukiwani, dzieci w pogotowiu opiekuńczym
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl, Kontakt24
W piątek autobus przejeżdżający przez jedno ze skrzyżowań na warszawskiej Sadybie uległ awarii i zablokował ulicę.
Policja zatrzymała na terenie województwa mazowieckiego pięć osób w wieku od 43 do 53 lat, w tym lekarkę z powiatu grójeckiego. Wszystkim przedstawione zostały zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.
Grupa handlująca lekami z morfiną rozbita. Wśród zatrzymanych lekarka
- Źródło:
- PAP
Nie żyje Magda Umer, piosenkarka, autorka tekstów, reżyserka. Informację o śmierci artystki przekazała w mediach społecznościowych jej rodzina.
Nie żyje Magda Umer. "Zawsze intensywnie była sobą"
- Źródło:
- PAP, tvn24.pl, bibliotekapiosenki.pl
W alei Niepodległości doszło do awarii sieci ciepłowniczej w dwóch miejscach. Od czwartku, przy Wawelskiej będzie węziej. A od piątku, nie będzie przejazdu pomiędzy Madalińskiego a Narbutta. Kierowcy pojadą objazdami. Autobusy zmienią trasy.
Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał w mocy wyrok 10 lat więzienia dla opiekunów czteroletniego Leona – jego matki Karoliny W. i partnera Damiana G. Chłopiec wpadł do wrzątku, a para nie wezwała pogotowia. Gdy dziecko po kilku dniach zmarło, jego ciało zakopali w lesie. Wyrok jest prawomocny.
4-latek wpadł do wrzątku, para nie wezwała pogotowia. Wyrok za śmierć Leona
- Źródło:
- PAP
W jednej ze szkół podstawowych w Siedlcach trwa akcja służb w związku z podejrzeniem rozpylenia nieznanej substancji. Z budynku ewakuowano 537 osób. Pięciu osobom udzielono pomocy medycznej, jedna trafiła do szpitala.
Nieznana substancja i ewakuacja szkoły. Jedna osoba trafiła do szpitala
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Radni Żoliborza jednogłośnie przyjęli na środowej sesji stanowisko w sprawie pilnej likwidacji nielegalnego pawilonu przy placu Grunwaldzkim, nazwanego przez nich "żoliborską zawalidrogą". W 1995 roku ówczesny właściciel dostał zgodę na 10 lat. Właściciele się zmieniali, a obiekt stoi do dziś. Od trzech lat pusty.
Chcą pilnej likwidacji "żoliborskiej zawalidrogi". Od 20 lat jest nielegalna
- Źródło:
- PAP
Stołeczna policja wszczęła wewnętrzne postępowanie w związku ze sprawą zabójstwa 46-latki w Ruścu. Chodzi o wydarzenia poprzedzające tragedię. Były mąż ofiary wielokrotnie groził kobiecie pozbawieniem życia. - Rok temu został skierowany do sądu przez prokuraturę pruszkowską akt oskarżenia przeciwko temu mężczyźnie, w którym zarzucono mu kierowanie gróźb karalnych za pośrednictwem komunikatora internetowego wobec byłej żony - sprecyzował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
Zabił byłą żonę, wcześniej jej groził. "Wewnętrzne postępowanie" wobec policjantów
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Policjanci z Raciąża (Mazowsze) zauważyli w nocy auto poruszające się bez świateł. Gdy postanowili go skontrolować, kierowca usiłował uciec przed patrolem. Okazało się, że był pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów.
Pijany kierowca jechał bez świateł. "Liczył, że policjanci go nie zauważą"
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Po zgłoszeniu od świadka policjanci pod Tarczynem zatrzymali pijanego kierowcę. 39-latek miał trzy promile. Pożegnał się nie tylko z prawem jazdy, ale i z samochodem. Czeka go jeszcze wizyta w sądzie.
Trzy promile i pożegnanie z nie tylko z prawem jazdy, ale też z autem
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl