Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Bielany

Trafiła do Szpitala Bielańskiego, nie wiedzieli, kim jest. Policja odnalazła bliskich kobiety

TVN Warszawa | Bielany

Aktualizacja:
Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KRP VPolicja prosiła o pomoc w ustaleniu tożsamości pacjentki

Policjanci z Bielan prosili o pomoc w ustaleniu, kim jest kobieta, która od kilku dni przebywa w Szpitalu Bielańskim. Dzięki publikacji jej zdjęć w mediach, rozpoznali ją bliscy.

"Policjanci z Bielan prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie n/n kobiety, która od dnia 27 czerwca tego roku przebywa w Warszawie, w szpitalu przy ulicy Cegłowskiej 80. Każdy, kto na publikowanych zdjęciach rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V przy ul. Żeromskiego 7" - apelowała w środę policja.

Policja prosiła o pomoc w ustaleniu tożsamości pacjentkiKRP V

Policja prosi o pomoc

Sprawę prowadzili policjanci z wydziału kryminalnego. "Dotychczasowe czynności wykonane w sprawie nie doprowadziły do ustalenia danych personalnych tej osoby" - zaznaczali funkcjonariusze.

W czwartek rano Kamila Szulc, zastępca oficera prasowego KRP V, przekazała naszej redakcji, że dzięki publikacji wizerunku kobiety w mediach udało się dotrzeć do jej bliskich, którzy rozpoznali ją na zdjęciach.

Informowaliśmy też o prośbie policji o pomoc w odnalezieniu właścicieli skradzionej biżuterii:

Skradzione przedmioty znalezione przy Gruzinach | KSP

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP V