Teleturniej

Teleturniej

"Każde dziecko w tym kraju wie"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki wywołał do odpowiedzi ówczesnego kolegę po fachu, a obecnie posła i rzecznika prasowego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach maja 2008 roku odpowiada Jakub Stefaniak.

"Cóż mogło się wydarzyć z ogniem?"

Tym razem z 10 pytaniami Tomasza Sianeckiego postanowił zmierzyć się do niedawna poseł Nowoczesnej, a obecnie wiceprezes Porozumienia. Swoją pamięć o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach kwietnia 2008 roku sprawdzał Zbigniew Gryglas.

"Ja jestem takim sportowcem amatorem, więc nieobcy mi stres"

W tym tygodniu swoją pamięć postanowił sprawdzić były minister skarbu państwa, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach kwietnia 2008 roku odpowiada Włodzimierz Karpiński.

"To najprostsze z dotychczasowych pytań"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki wywołał do odpowiedzi lekarkę i ówczesną działaczkę samorządową, a obecnie posłankę Platformy Obywatelskiej. Z 10 pytaniami z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach marca 2008 roku zmierzyła się Lidia Gądek.

"I pewnie padnę, choć powinienem wiedzieć"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki postanowił sprawdzić pamięć ówczesnego i obecnego posła Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach marca 2008 roku odpowiada Jan Łopata.

"Pamiętam, bo mnie oszukali skurczybyki"

W tym tygodniu swoją pamięć postanowił sprawdzić przedsiębiorca, a obecnie poseł Kukiz'15. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach lutego 2008 roku odpowiada Marek Jakubiak.

"Mam pustkę w głowie"

Tym razem Tomasz Sianecki postanowił sprawdzić pamięć posłanki, a także rzeczniczki prasowej Nowoczesnej. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach lutego 2008 roku odpowiada Paulina Hennig-Kloska.

"Mogło pójść o wiele gorzej"

Tym razem swoją pamięć postanowiła sprawdzić wieloletnia posłanka Platformy Obywatelskiej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach lutego 2008 roku odpowiada dobrze przygotowana Monika Wielichowska.

"Nie odrobiłem lekcji jednak"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki wywołał do odpowiedzi byłego ministra obrony narodowej, ale także byłego przewodniczącego Partii Demokratycznej i byłego eurodeputowanego. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach stycznia 2008 roku odpowiada Janusz Onyszkiewicz.

"Mam nadzieję, że przeszedłem to przesłuchanie"

Tym razem swoją pamięć postanowił sprawdzić działacz opozycji w czasach PRL oraz były doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych wydarzeniach stycznia 2008 roku odpowiada Jan Lityński.

"Proszę mnie oszczędzić"

W tym tygodniu do odpowiedzi z wiedzy o 2007 roku wywołana została ówczesna, ale i obecna posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Z 10 pytaniami Tomasza Sianeckiego zmierzyła się Iwona Arent.

"Nikt nie mówił, że będzie łatwo"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki wywołał do odpowiedzi byłego członka Platformy Obywatelskiej, a obecnie posła Nowoczesnej. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach grudnia 2007 roku odpowiada Piotr Misiło.

"Nie sądziłem, że tak dobrze pójdzie"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki postanowił sprawdzić pamięć wieloletniego posła z Platformy Obywatelskiej. Na 10 czasami perfidnych pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach grudnia 2007 roku odpowiada Tadeusz Aziewicz.

"Idę na zero, twardo idę na zero"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki wywołał do odpowiedzi ówczesną sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach listopada 2007 roku odpowiada Julia Pitera z Platformy Obywatelskiej.