Teleturniej

Teleturniej

"Nic mi nie zostało w pamięci z tego wydarzenia"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki wywołał do odpowiedzi byłą minister sportu i turystyki, a obecnie posłankę Platformy Obywatelskiej. Z 10 pytaniami z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach listopada 2008 roku zmierzyła się Joanna Mucha.

"Sama sobie gratuluję odwagi"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki wywołał do odpowiedzi liderkę lewicowej Inicjatywy Polskiej, a obecnie członkinię Koalicji Obywatelskiej. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach listopada 2008 roku odpowiada Barbara Nowacka.

"Trzeba dążyć do ideału step by step"

W tym tygodniu do egzaminu przystąpił ponownie europoseł PiS, ale także wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach października 2008 roku odpowiada Ryszard Czarnecki.

"Proszę o prosty zestaw pytań"

W tym tygodniu do egzaminu po raz kolejny przystąpił były minister administracji i cyfryzacji, a także wieloletni poseł Platformy Obywatelskiej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach września 2008 roku odpowiada Andrzej Halicki.

"Pan wie o tym, że ja nigdy nie byłem zabawowy"

W tym tygodniu swoją pamięć postanowił sprawdzić ponownie adwokat, ale także wieloletni członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach września 2008 roku odpowiada Ryszard Kalisz.

"Niestety nie był to piłkarz Gryfa Słupsk"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki postanowił sprawdzić pamięć ówczesnego i obecnego posła Platformy Obywatelskiej. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach września 2008 roku odpowiada Zbigniew Konwiński.

"Pewnie lepiej w sporcie niż w polityce"

W tym tygodniu swoją pamięć postanowił sprawdzić ponownie ówczesny eurodeputowany, a obecnie poseł klubu parlamentarnego PSL-UED. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach czerwca 2008 roku odpowiada Jacek Protasiewicz.

"Dawno nie zdawałem żadnego egzaminu"

Tym razem Tomasz Sianecki postanowił sprawdzić pamięć adwokata, ale także od dwóch kadencji senatora. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach 2008 roku odpowiada Aleksander Pociej.