"Rzadko kiedy coś wiem"

Mało kto potrafi przyznać się do niewiedzy. Marek Ast jest chyba pierwszym który otwarcie mówi, że nie zna się na wszystkim i nie wszystko wie.

Będziesz siedział

Europoseł Leszek Miller ma przygotowane chwytliwe powiedzenia na każdą okazję

Geografia wyborcza

Borys Budka udał się w poniedziałek do Rzeszowa by wesprzeć kandydata opozycji na prezydenta miasta Konrada Fijołka. Podczas konferencji stolica Podkarpacia zamieniła się w stolicę Dolnego Śląska, co następnego dnia potwierdziła Aleksandra Dulkiewicz.

Dwa punkty widzenia

Kiedy w słoneczny kwietniowy wtorek Lewica ratuje Prawicę, to w Szkle Kontaktowym zaistniałą sytuację komentują najlepsi obserwatorzy życia politycznego czyli nasi widzowie.

Prosta fizyka

Wyjaśnianie przyczyn katastrofy smoleńskiej trwa już ponad jedenaście lat. Według posła Jacha wszystko sprowadza się do banalnie prostych praw fizyki.

Kto tu ustala warunki?

Nowa Lewica swoje poparcie dla Funduszu Odbudowy warunkuje od zaakceptowania przez koalicję rządzącą pakietu sześciu postulatów. Jak sprawa się potoczy?

Mirka szuka domu

Mirka w odróżnieniu od większości psiaków w fundacji jest młodą suczką. Do fundacji trafiła po śmierci swojej pani. Trzyletnia Mirka jest energiczną, śmiałą suczką, bardzo lubi się bawić i chodzić na spacery. Dość niechętnie chodzi na smyczy, dlatego tego będzie trzeba Mirkę nauczyć. Bardzo lubi dzieci, inne psy i koty.

Tajemnicze spotkanie

Trzech tajemniczych panów umówiło się na tajemnicze spotkanie w tajemniczym miejscu.

Historyczny telefon

W Szkle Kontaktowym każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku. Ale tak młodego widza, który się do nas dodzwonił, jeszcze nie mieliśmy. Pozdrawiamy dwunastoletniego Kubę z Katowic. :)

Trzy w jednym

O demokracji, stacjach telewizyjnych i dobrym małżeństwie - poseł Lorek wrzucił wszystko do jednego worka. Co z tego wyszło?

Biały kruk

Książka o której wielu słyszało a nikt jej nie widział jest już dostępna w internecie. Czekamy na recenzje tej publikacji, oto jeden z komentarzy dotyczący dzieła Krzysztofa Jurgiela: wiem skąd się wzięło powiedzenie "koń by się uśmiał".

Cukierek albo psikus?

Politycy ubiegający się o fotel Prezydenta Rzeszowa wybierają kameralne spotkania wśród swoich sympatyków. Kandydat zaopatrzony jest jak zawsze w dobre słowo, uśmiech i kiełbasę wyborczą.

Poezja gastronomiczna

Dlaczego bigos pichcony przez Jarosława Gowina jest niestrawny dla Ryszarda Czarneckiego i gdzie transmitowane są przemówienia europosła?

Radom od morza do morza!

Nie wiadomo ile jeszcze rozwoju i dobrobytu zniosą mieszkańcy Radomia, pani Aleksandra jest pełna optymizmu i czeka na morze w swoim mieście.

Jaki dzisiaj dzień?

To jaki dzisiaj w końcu mamy dzień? O co chodziło Michałowi Kempie? Cały program do obejrzenia na TVN24 GO.

Historia pewnej maseczki

Maseczka była, potem jej nie było, potem znowu była. Jak to się skończyło? Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Anna Maria Siarkowska miała widoczny problem z podjęciem decyzji. Cały program do obejrzenia w TVN24 GO.

Roman z Miami

Telefon pana Romana z Miami "dostarczył" dużo słońca. Szczególnie chętny na przyjęcie promieni słonecznych był Michał Kempa. Czy dzięki temu ładna pogoda w Polsce zagości na dłużej? Cały program do obejrzenia w TVN24 GO.

Superliga niezgody

Po tym tąpnięciu wciąż trzęsie się piłkarski świat. Protestują kibice i piłkarskie legendy. Także te, które kiedyś reprezentowały barwy buntowników.

Mania szuka domu

Mania to około sześcioletnia suczka. Do fundacji trafiła po śmierci swojego pana. Jest wspaniałą towarzyszką, potrafi ładnie chodzić na smyczy. Kocha ludzi, jest ufna i bardzo potrzebuje swojego pana lub panią na własność. FUNDACJA CHATA ZWIERZAKA, tel. w sprawie adopcji 510 467 810

Credo Porozumienia

Porozumienie to partia dialogu, zgody narodowej, przekraczania podziałów między rządem a opozycją, szukania tego, co łączy Polaków – przekonywał w sobotę szef partii Jarosław Gowin. Czy nowy blask Porozumienia przyćmi stary blask coraz bardziej popękanej Zjednoczonej Prawicy?

Dzwonnik z GPW

Prezydent rozpoczął obchody XXX-lecia Giełdy Papierów Wartościowych od mocnego wejścia. Jednak nie obyło się bez pomocy i wskazania co w danej chwili należy zrobić.

Nic się nie stało?

Działania policji w Głogowie były prawidłowe, a środków przymusu bezpośredniego używa się tylko w ostateczności. Wspomnianą "ostateczność" widać zapewne na zdjęciach z 11 kwietnia, tylko nikt nie wie na których dokładnie ujęciach.

Przecieki Konfederacji

Nie tylko koalicja rządowa wydaje się rozpadać. Budynek Sejmu też nie jest w najlepszym stanie o czym może świadczyć fakt, że posłów Konfederacji zalewa deszcz przez nieszczelny dach.