Kręcił się koło kościoła, w czasie gdy zniknęły tam datki ze skarbony

TVN24 | Poznań

Autor:
aa/gp
Źródło:
TVN24
Monitoring sprzed kościoła w Konarzewie
wideo 2/5
Monitoring sprzed kościoła w Konarzewie

Z kościelnej skarbony w Konarzewie (woj. wielkopolskie) zniknęły datki. Policja zabezpieczyła pobliski monitoring. Widać na nim mężczyznę, który zdaniem funkcjonariuszy może mieć związek ze sprawą.

Policjanci z Dopiewa (woj. wielkopolskie) szukają mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą pieniędzy ze skarbony w kościele w Konarzewie. Do zdarzenia doszło 22 kwietnia br. , ale dopiero teraz wielkopolska policja zdecydowała się opublikować nagranie z monitoringu. Widać na nim młodego, łysego mężczyznę w sportowym ubraniu i z czarnym plecakiem. Część twarzy zasłonił chustą.

- Sprawca wszedł do kościoła i korzystając z faktu, że w świątyni nie było innych osób, ukradł ze skarbony pieniądze. Osobę, która może mieć związek z tym zdarzeniem, zarejestrował monitoring. Osoby rozpoznające tego człowieka, prosimy o kontakt z policją - informuje Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Z policją można się kontaktować pod numerami tel. 61 841 32 30 lub 519 064 612.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor:aa/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Wielkopolska policja