TVN24 | Polska

Zjechał z drogi, potrącił pieszą i uderzył w przepust. Nie żyją trzy osoby

TVN24 | Polska

Autor:
bż.gp
Źródło:
TVN24 Łódź
Do tragedii doszło w czwartek
Do tragedii doszło w czwartekTVN24 Łódź
wideo 2/4
TVN24 ŁódźDo tragedii doszło w czwartek

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego w czwartek rano doszło w Radestowie pod Przysuchą (woj. mazowieckie). Kierowca osobowego subaru wypadł z drogi i śmiertelnie potrącił 70-letnią pieszą. Auto uderzyło potem w betonowy przepust. Zginęło dwóch pasażerów. 

Policja otrzymała informację o wypadku po godzinie 9.30. Podinspektor Katarzyna Kucharska z biura prasowego mazowieckiej policji przekazuje w rozmowie z tvn24.pl, że kierowca samochodu marki Subaru wypadł z drogi wojewódzkiej numer 727. - Wszystko wskazuje na to, że nie zachował należytej ostrożności i nie zapanował nad pojazdem - mówi policjantka.

Zginęły trzy osobyPolicja w Przysusze

Zginęły trzy osoby

Auto uderzyło z dużą siłą idącą przy drodze 70-letnią kobietę. - Piesza zginęła na miejscu - przekazuje policjantka i dodaje, że pojazd po chwili uderzył w betonowy przepust. 

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

- Dwaj mężczyźni (w wieku 40 i 42 lat - red.), którzy podróżowali z kierowcą, również zginęli - dodaje Katarzyna Kucharska. 

38-letni kierowca trafił do szpitala. Policja przekazuje, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W momencie zdarzenia był trzeźwy. Przyczyny wypadku bada policja.

Do tragedii doszło niedaleko Przysuchy

Autor:bż.gp

Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Policja w Przysusze

Pozostałe wiadomości