Bus wjechał w drzewo w Zakopanem. Trzy osoby poszkodowane

Autor:
bp/
tam
Źródło:
KPP w Zakopanem
Bus wjechał w drzewo w Zakopanem. Trzy osoby poszkodowane
Bus wjechał w drzewo w Zakopanem. Trzy osoby poszkodowaneKPP w Zakopanem
wideo 2/5
KPP w ZakopanemAutobus wjechał w drzewo w Zakopanem. 10 osób poszkodowanych, w tym czworo dzieci

Trzy osoby odniosły obrażenia po tym, jak bus wjechał w Zakopanem w drzewo. Wcześniej policja informowała o 10 osobach poszkodowanych, w tym o czworgu dzieci. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia jest zasłabnięcie kierowcy.

Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13 na ulicy Kościuszki w Zakopanem. Jak wynikało z informacji przekazanych przez policję, w wypadku poszkodowanych zostało 10 osób, w tym czworo dzieci. - Najnowsze informacje napływające z zakopiańskiego szpitala są dobre. Ostatecznie niegroźne obrażenia mają trzy dorosłe osoby - poinformował około godziny 14.40 aspirant sztabowy Roman Wieczorek, oficer prasowy zakopiańskiej policji.

Na miejscu pracuje między innymi straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

- Policjanci zakopiańskiej drogówki ustalają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Wstępne informacje uzyskiwane na miejscu zdarzenia wskazują, że kierowca busa zasłabł - mówi Wieczorek. Dodaje, że kierujący pojazdem 59-latek był trzeźwy. - On również najprawdopodobniej doznał tylko powierzchownych obrażeń - zaznacza policjant.

Policja informuje, że przejazd ulicą Kościuszki w pobliżu centrum Zakopanego jest mocno utrudniony. "Zalecamy omijanie ulicy Kościuszki na tym odcinku" - czytamy w komunikacie.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:bp/ tam

Źródło: KPP w Zakopanem

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Zakopanem

Pozostałe wiadomości