Przygotuj się na:

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO - PRÓBY I UROCZYSTOŚCI

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Wypadek na trasie S8. Rannego motocyklistę zabrał śmigłowiec LPR

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP WyszkówNa miejsce przyleciał śmigłowiec LPR

Na S8, na wysokości Wyszkowa, doszło do zderzenia samochodu z motocyklem. W wypadku ranny został motocyklista. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Około godziny 11.30 dostaliśmy wiadomość o zderzeniu na trasie S8, na wysokości miejscowości Skuszew, nieopodal Wyszkowa. Do wypadku doszło na jezdni w kierunku Białegostoku.

- W wyniku zdarzenia drogowego z udziałem auta i motocykla ucierpiał kierowca tego drugiego pojazdu. 30-letni mieszkaniec województwa podlaskiego został przetransportowany do szpitala przy wykorzystaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - potwierdził Damian Wroczyński z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Po wypadku jezdnia w kierunku Białegostoku była zablokowana. Są utrudnienia, na miejscu pracuje policja. - Pod nadzorem śledczych będzie ustalać przyczyny zdarzenia - przekazał Wroczyński.

Wypadek na trasie S8Auntee / Kontakt 24

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o poważnym wypadek na węźle S79 z udziałem motocyklisty:

Motocyklista uderzył w bariery Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Auntee / Kontakt 24