Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Wypadek na Płaskowickiej. Kierowca bmw ranny

Ulice

Dawid Krysztofiński /tvnwarszawa.plWypadek na Płaskowickiej

Na ulicy Płaskowickiej zderzyły się dwa samochody. Rozbite pojazdy zablokowały przejazd w kierunku Puławskiej. Strażacy kierowali ruchem.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu, pomiędzy rondem a ulicą Puławską.

– Na skrzyżowaniu z uliczką prowadzącą na parking hipermarketu zderzyły się bmw i hyundai. Kierowca pierwszego samochodu został odwieziony do szpitala – relacjonował Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. – Przy autach stoi też dostawczy ford. Nie ma on widocznych uszkodzeń – dodał Krysztofiński.

Rozbite pojazdy stały na pasie w kierunku Puławskiej. – Na okolicznych ulicach utworzyły się ogromne korki. Cała Roentgena stanęła – ostrzegał Krysztofiński.

Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku i w oczekiwaniu na przyjazd policji wprowadzili ruch wahadłowy. Przyczyny wypadku ustalali policjanci.

wp/roody