Akcja służb w alei Prymasa Tysiąclecia, auto na boku. "W pojeździe przewożone były butle z acetylenem"

Autor:
dg/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
W jednym z aut były przewożone niebezpiecznie materiały
W jednym z aut były przewożone niebezpiecznie materiałyTVN24
wideo 2/3
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plW jednym z aut były przewożone niebezpiecznie materiały

We wtorek rano kierowcy musieli liczyć się z ogromnymi utrudnieniami w alei Prymasa Tysiąclecia - zderzyły się tam trzy samochody. Jak podała policja, w jednym z nich były przewożone butle z gazem. Na miejscu pracowali strażacy.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński przekazał, że do zdarzenia doszło w alei Prymasa Tysiąclecia, za skrzyżowaniem z Kasprzaka w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich. - Zderzyły się dwa samochody osobowe i auto dostawcze. Ten ostatni pojazd przewrócił się na bok. Na miejsce przyjechały pogotowie, straż pożarna i policja - poinformował Zieliński.

- Strażacy nie stawiają jeszcze tego busa. Całość miejsca akcji wygrodzili linią bezpieczeństwa, która jest dość daleko od miejsca zdarzenia. To też może świadczyć o tym, że w środku są niebezpieczne materiały - relacjonował rano Zieliński na antenie TVN24.

Wypadek w alei Prymasa TysiącleciaDaniel M/Kontakt 24

"Kierowca renault przewoził butle z acetylenem"

Jak przekazał Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji, zderzyły się renault, dacia i kia. - Kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi. Pasażer z renault został zabrany do szpitala - przekazał policjant. - Kierowca renault przewoził butle z acetylenem - przekazał Świstak.

Zablokowany był przejazd aleją w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich.

Wypadek w alei Prymasa TysiącleciaDaniel M/Kontakt 24

Po godzinie 7.30 Zieliński przekazał, że straż wyjęła dwie butle z przewróconego samochodu. - Według procedury powinny zostać wrzucone do zbiornika z wodą w celu schłodzenia. Strażacy właśnie rozłożyli brezentowy zbiornik i za chwilę wypełnią go wodą - poinformował.

Później Zieliński przekazał, że ostatecznie butle nie wymagały chłodzenia. - Przed godziną 9 aleja Prymasa Tysiąclecia została odblokowana - dodał.

Autor:dg/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości