Policja blokowała wjazd na wiadukt Marsa po wypadku

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech aut na wiadukcie
Zderzenie trzech aut na wiadukcie Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Zderzenie trzech aut na wiadukcie

Na ulicy Marsa, na wiadukcie, zderzyły się trzy samochody osobowe. Były utrudnienia w kierunku Pragi. Policja blokowała wjazd na wiadukt.

- Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 9.32. Zderzyły się trzy samochody: toyota, nissan i bmw. Na miejscu jest pogotowie - przekazała nam Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Policja nie podawała, czy są poszkodowani. Informowała jednak o utrudnieniach: - Zablokowany jest jeden pas, drugi jest przejezdny - podała najpierw Wersocka.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, kierowca bmw na wiadukcie omijał pojazdy jadące w kierunku Mokotowa. - Zahaczył o taksówkę i uderzył w tył nissana. Według świadków nissan leżał na boku, a w środku były dwie osoby. Ich stan jest określany jako poważny. Udzielana jest im pomoc medyczna - przekazał po godzinie 10.

Dodał, że były spore utrudnienia. - Policja zablokowała wjazd na wiadukt. Pojazdy, które utknęły w korku, były wycofywane - podkreślił.

Służby zablokowały wjazd na wiadukt Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Informację o wypadku potwierdziła również straż pożarna. - Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej. Wiadukt został zamknięty. Strażacy czekają aż swoje działania zakończą policjanci, wtedy będą mogli uprzątnąć jezdnię - przekazał nam przed godziną 11 Artur Laudy ze stołecznej straży pożarnej.

Utrudnienia trwały kilka godzin.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości