Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Potrącenie w Ursusie. "Piesza trafiła do szpitala w stanie ciężkim"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPotrącenie na Keniga

Na jednym z oznakowanych przejść dla pieszych na ulicy Keniga doszło do potrącenia pieszej przez samochód dostawczy. - Kobieta w stanie ciężkim została zabrana do szpitala - poinformowała stołeczna policja.

Policjanci otrzymali Informację o zdarzeniu około godziny 14.20. - Do potrącenia kobiety przez samochód marki Iveco doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kobieta w stanie ciężkim została zabrana do szpitala. Kierujący iveco był trzeźwy – przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodała, na miejscu pracują policjanci i zabezpieczają miejsce zdarzenia. Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz informuje jednak, że prace służb nie powodują większych utrudnień w ruchu. - Samochód dostawczy, który brał udział w zdarzeniu, stoi częściowo na zebrze i częściowo za nią. Na miejscu są policjanci, którzy prowadza pomiary na skrzyżowaniu i na przejściu dla pieszych. I choć oba pojazdy blokują część jezdni, to ruch odbywa się płynnie, bo o tej porze nie jest zbyt duży - zaznaczył Węgrzynowicz.

Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz reporter, kobieta trafiła do szpitala nieprzytomna, z urazem głowy.

Potrącenie na KenigaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl