Śmiertelny wypadek na Modlińskiej. Nie żyje skuterzysta

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek na Modlińskiej

Na Modlińskiej doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem kierowcy skutera - podała policja. Droga została zablokowana.

Jak poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do wypadku doszło na wysokości Modlińskiej 158. - Skuterzysta, który brał udział w zdarzeniu, zmarł pomimo reanimacji. Na środkowym pasie stoi rozstawiony parawan straży pożarnej. Skuter leży kilkanaście metrów dalej - opisał Węgrzynowicz.

Policja potwierdziła, że na Modlińskiej doszło do śmiertelnego wypadku. - Około godziny 20.20. na ulicy Modlińskiej 158 doszło do zdarzenie drogowego, w którym śmierć poniósł kierowca skutera marki Honda. Kierowca zmarł pomimo reanimacji. Ustalamy przyczyny zdarzenia - przekazała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Utrudnienia

Po wypadku ulica Modlińska została zablokowana w kierunku Legionowa. - Służby przepuściły pojazdy, które utknęły w korku. Wszystkie pozostałe samochody muszą zawracać na wysokości skrzyżowania ulicy Modlińskiej z trasą mostu Północnego. Na miejscu są strażacy i policjanci - podał Węgrzynowicz.

- Ruch w kierunku centrum odbywa się bez utrudnień, natomiast kierowców jadących w kierunku Legionowa policjanci kierują na most Północy - dodała Wersocka.

Na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego pojawił się komunikat o utrudnieniach na Białołęce. "Z powodu zdarzenia drogowego w pobliżu zespołu przystankowego Obrazkowa występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 126, 186, 314, 509, 511, 516, 518, 723 i 731. Możliwe opóźnienia kursów oraz kierowanie autobusów na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi szlakami komunikacyjnymi" - czytamy na stronie WTP.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl