Kolizja z betonowym słupem w Wesołej. Policja: kierująca była nietrzeźwa

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja z udziałem nietrzeźwej kierującej w Wesołej
Kolizja z udziałem nietrzeźwej kierującej w Wesołej
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja z udziałem nietrzeźwej kierującej w Wesołej

Kierująca lexusem uderzyła w betonowy słup w Wesołej. Policja podaje, że była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do zderzenia doszło około godziny 17.05 przy skrzyżowaniu ulic Brata Alberta i Warszawskiej. - Kierująca osobowym lexusem uderzyła w betonowy słup, podtrzymujący linię energetyczną. Była nietrzeźwa. Policjanci zabrali ją radiowozem na dalsze czynności na komendzie - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Ustalenia naszego reportera potwierdza Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. - Badanie alkomatem wykazało 0,6 miligrama alkoholu na litr wydychanego powietrza, czyli około 1,2 promila - informuje policjantka. Dodaje też, że nikt nie został poszkodowany.

Na miejscu zdarzenia pracują nadal policjanci i pogotowie energetyczne. Nasz reporter opisuje, że nie powoduje to większych utrudnień w ruchu. - Pogotowie energetyczne zajmuje się usuwaniem skutków kolizji. Słup został złamany, niewykluczone, że potrzebna będzie jego wymiana - zaznacza.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości