Kolizja lamborghini na Woli. Samochód porzucony na parkingu, kierowcy szuka policja

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Rozbite lamborghini odnaleziono na parkingu na Odolanach
Rozbite lamborghini odnaleziono na parkingu na Odolanach
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plRozbite lamborghini odnaleziono na parkingu na Odolanach

W sobotni wieczór na Woli doszło do kolizji trzech samochodów. Jeden z kierowców, poruszający się lamborghini, odjechał z miejsca zdarzenia. Auto porzucił na parkingu. Policjanci ustalają jego tożsamość.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ulicy Wolskiej, na jezdni w kierunku alei Prymasa Tysiąclecia. - Z relacji świadków wynika, że kierowca lamborghini zderzył się z dwoma autami: toyotą oraz renault, po czym rozbitym samochodem odjechał. Widząc to, inny kierowca pojechał za nim - relacjonuje Węgrzynowicz.

Nasz reporter dowiedział się, że kierowca lamborghini dojechał na Odolany, gdzie zostawił samochód na jednym z parkingów. Wtedy świadek, który jechał za nim, powiadomił policję.

Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że w sobotę po godzinie 23 przy Wolskiej 191 doszło do kolizji trzech samochodów. - Kierowcy renault i toyoty zostali przebadani alkomatem. Byli trzeźwi. Kierowca lamborghini oddalił się z miejsca zdarzenia - przekazała Małgorzata Wersocka z KSP.

Dodała, że lamborghini zostało odnalezione na parkingu przy Jana Kazimierza. - Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdu. Ustalają kierującego - poinformowała.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości