Czołowe zderzenie w Wesołej. "Dwoje dzieci przewiezionych do szpitala"

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Czołowe zderzenie aut w Wesołej
Czołowe zderzenie aut w Wesołej
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plCzołowe zderzenie aut w Wesołej

Na ulicy Wspólnej w Wesołej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W jednym z aut jechała czwórka dzieci. Dwoje z nich zostało przewiezionych do szpitala.

Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Wspólnej z Niemcewicza.

- Badanych w karetce pogotowia było pięć osób: kobieta kierująca jednym z samochodów i jej czwórka dzieci. Na miejscu są trzy karetki pogotowia - mówił Łukasz Płaskociński z zespołu prasowego stołecznej straży pożarnej.

Policja dodała, że w wyniku zderzenia ranne zostały dwie osoby. - To kierowca forda i pasażer z alfy romeo. Do zdarzenia doszło przed godziną 18 - informował Rafał Retmaniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Z czwórki przebadanych dzieci, dwoje zostało przewiezionych do szpitala na profilaktycznie badania - dodał.

Nasz reporter precyzował, że zderzyły się osobowy ford i alfa romeo. - Jedno z dzieci jest małe, jechało w foteliku. Ford, którym podróżowała rodzina, po zderzeniu z alfą romeo odbił się i wpadł tyłem na jedną z prywatnych posesji. Uszkodził bramę ogrodzenia, furtkę i murek. Na miejscu pracują jeszcze służby. Są trzy zastępy straży pożarnej, policja i trzy karetki - mówił Zieliński. I jak dodał, w miejscu zderzenia były utrudnienia. - Zablokowana jest cała ulica Wspólna - mówił.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości