Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Auto osobowe "dociśnięte do barierek" po zderzeniu z tirem

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w Alejach Jerozolimskich
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plWypadek w Alejach Jerozolimskich

Poważny wypadek w Alejach Jerozolimskich. Samochód osobowy zderzył się z tirem. Jedna osoba została ranna, były duże utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w Alejach Jerozolimskich, w okolicy ulicy Opaczewskiej, w kierunku centrum. Służby zostały zaalarmowane o godzinie 12.37.

- Z pierwszych informacji wynika, że doszło do zderzenia osobowego audi z ciężarowym volvo - przekazał Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Jedna osoba, pasażerka z audi, została przetransportowana do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi - dodał Markiewicz.

Audi, po zdarzeniu, stanęło w poprzek jezdni. - Jest dociśnięte do barierek. Ma bardzo rozbity bok - relacjonował z kolei Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl

Zaznaczał, że na miejscu pracowali strażacy oraz policja. Zablokowane były dwa pasy w kierunku centrum. Tworzyły się korki.

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości