Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Zderzenie z radiowozem na Ursynowie. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala

Warszawa | Ulice

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPo wypadku kobieta trafiła do szpitala

Radiowóz i bmw zderzyły się na Ursynowie. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. - To kobieta w zaawansowanej ciąży - podaje policja.

Do kolizji doszło po godzinie 14 na Herbsta, na wysokości Janowskiego. - Radiowóz policyjny zderzył się z samochodem osobowym marki bmw - podaje Jarosław Florczak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Ustalamy okoliczności

Jak dodaje, bmw kierowała kobieta w zaawansowanej ciąży. - Nie poniosła widocznych obrażeń, ale procedury są takie, że kobieta w stanie błogosławionym po zderzeniu musi być przetransportowana do szpitala - tłumaczy policjant.

Kierujący byli trzeźwi. - Ustalamy okoliczności zdarzenia - mówi Florczak.

Na miejsce przyjechał Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Bmw uderzyło w bok radiowozu, w policyjnym samochodzie marki kia wystrzeliły poduszki powietrzne - opisuje Węgrzynowicz.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Źródło: tvnwarszawa.pl

kz/ran