Tramwaje wróciły na Starzyńskiego. "To jest jeszcze teren budowy"

[object Object]
Koniec objazdów dla kierowcówLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Dwa tygodnie po zakładanym terminie tramwaje wróciły na rondo Starzyńskiego. Utrudnienia zakończyły się także dla kierowców, którzy musieli korzystać z objazdu. - Tu jest jeszcze środek budowy - zastrzega reporter tvnwarszawa.pl.

Na swoje trasy wróciły trzy linie: 1,6 i 28. Otwarto także dla kierowców zjazd z mostu Gdańskiego na rondo Starzyńskiego.

"Środek budowy"

W poniedziałek rano na miejsce pojechał nasz reporter. - Rondo Starzyńskiego wygląda wciąż jak środek budowy. Panuje duży bałagan, stoi ciężki sprzęt. Wszędzie leżą barierki, stare znaki - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Wciąż także nie wymalowano pasów dla pieszych - dodaje.

Zwraca jednak uwagę, że nieporządek panuje w miejscach wygrodzonych. - Piesi, którzy poruszają się po rondzie nie odczuwają panującego tu chaosu. Teren, gdzie jest wytyczona ścieżka dla pieszych został uprzątnięty - mówi Marcinczak.

Pracują na Jagiellońskiej

Zarząd Transportu Miejskiego także informuje, że to nie koniec prac w tej okolicy. Nadal będą prowadzone prace na Jagiellońskiej od ronda do pętli Żerań FSO.

"Tramwaje linii 18 i 20 będą kursowały do pętli Ratuszowa-ZOO. Autobusy linii 509 w dalszym ciągu będą zatrzymywać się warunkowo na przystankach Golędzinów i PIMOT, natomiast dla linii 509 i 517 przestaje obowiązywać przystanek Ząbkowska" - poinformował ZTM.

su/b

Pozostałe wiadomości