Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Nocny wypadek w Sękocinie, zginął kierowca. "Dwie osoby oddaliły się z miejsca"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Google Maps/ TVN24 Śmiertelny wypadek w Sękocinie Starym

W piątek wieczorem w Sękocinie Starym doszło do zderzenia trzech aut. Jak przekazała policja, na miejscu zginął kierowca jednego z samochodów osobowych. Dwie osoby z drugiego auta oddaliły się z miejsca zdarzenia.

- Do wypadku doszło około godziny 23 na skrzyżowaniu krajowej "siódemki" z ulicą Braci Leśnej. W zderzeniu brały udział osobowy opel i audi oraz samochód ciężarowy – przekazał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Jak dodał nasz reporter, w momencie przyjazdu służb na miejscu nie było kierowcy audi.

Potwierdziła to stołeczna policja: - Dwie osoby podróżujące w tym samochodzie oddaliły się z miejsca. Niestety kierowca opla mimo reanimacji poniósł śmierć. Kierującemu ciężarówką nic się nie stało. Policja będzie wyjaśniać wszelkie okoliczności tego wydarzenia – przekazała nam Gabriela Putyra z zespołu prasowego KSP. Jak dodała policjantka, audi jechało w kierunku Radomia, a opel wyjeżdżał z drogi podporządkowanej.

Nasz reporter dodał, że w miejscu wypadku były w nocy utrudnienia. - Droga była zablokowana do około trzeciej nad ranem – mówił Węgrzynowicz.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP Raszyn