Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Samochód potrącił kobietę na przejściu. "Mimo reanimacji, zmarła"

Ulice

Nie żyje potrącona kobietaTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Tragiczny wypadek na Ursynowie. Samochód osobowy potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło na ulicy Roentgena przy skrzyżowaniu z Kolbego. - Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 13. Kierujący skodą potrącił 91-latkę. Mimo reanimacji, kobieta zmarła - informuje Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji. Dodaje też, że kierowca skody był trzeźwy. - Do wypadku doszło na przejściu bez sygnalizacji świetlnej. Ślad hamowania na jezdni kończy się 30 metrów za miejscem potrącenia - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Na miejscu trwają czynności policji z udziałem prokuratora. - Przejazd ulicą Roentgena jest zablokowany na odcinku jezdni od Płaskowickiej w kierunku Pileckiego - ostrzega Zieliński.

Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego, są utrudnienia w kursowaniu linii 179, 195, 209 i 737. Autobusy kierowane są na objazdy:

Linia 179 i 737 - Płaskowickiej - Pileckiego - Cieszewskiego. Linia 195 i 209 - Płaskowickiej - Pileckiego - Herbsta.

kk/pm