Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Samochód potrącił kobietę na przejściu. "Mimo reanimacji, zmarła"

Ulice

Nie żyje potrącona kobieta
Nie żyje potrącona kobietaTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Tragiczny wypadek na Ursynowie. Samochód osobowy potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło na ulicy Roentgena przy skrzyżowaniu z Kolbego. - Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 13. Kierujący skodą potrącił 91-latkę. Mimo reanimacji, kobieta zmarła - informuje Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji. Dodaje też, że kierowca skody był trzeźwy. - Do wypadku doszło na przejściu bez sygnalizacji świetlnej. Ślad hamowania na jezdni kończy się 30 metrów za miejscem potrącenia - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Na miejscu trwają czynności policji z udziałem prokuratora. - Przejazd ulicą Roentgena jest zablokowany na odcinku jezdni od Płaskowickiej w kierunku Pileckiego - ostrzega Zieliński.

Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego, są utrudnienia w kursowaniu linii 179, 195, 209 i 737. Autobusy kierowane są na objazdy:

Linia 179 i 737 - Płaskowickiej - Pileckiego - Cieszewskiego. Linia 195 i 209 - Płaskowickiej - Pileckiego - Herbsta.

kk/pm

Pozostałe wiadomości