Samochód na ogrodzeniu po zderzeniu. Jedna osoba w szpitalu

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w miejscowości Szeligi

Do wypadku doszło w miejscowości Szeligi pod Warszawą. Zderzyły się dwa auta osobowe. Jedno wylądowało na przydrożnym ogrodzeniu. Straż pożarna przekazała, że poszkodowana została jedna osoba.

Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl przekazał, że do zdarzenia doszło na ulicy Szeligowskiej, na wysokości numeru 44. - To zderzenie dwóch samochodów osobowych, jedna osoba została poszkodowana. Strażacy zabezpieczają miejsce do czasu przyjazdu policji - przekazał nam najpierw starszy kapitan Kazimierz Jaworski z Państwowej Straży Pożarnej w powiecie warszawskim zachodnim.

Więcej informacji udzieliła nam później oficer prasowa KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, podinspektor Ewelina Gromek-Oćwieja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 12.10. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: ford i jaguar. Kierowca forda z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na miejscu trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia tego zdarzenia - przekazała po godzinie 13. Dodała, że ruch w tym miejscu jest całkowicie zablokowany. - Ale natężenie jest znikome, co nie generuje większych utrudnień - zaznaczyła.

Policjantka podsumowała, że obaj kierujący zostali przebadani na zawartość alkoholu. - Byli trzeźwi - przekazała.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości