Przygotuj się na:

UROCZYSTOŚCI, PRZEMARSZE - ZMIANY W KOMUNIKACJI

Ze względu na planowane w piątek zgromadzenia publiczne, a także uroczystości związane z 82. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre linie autobusowe zostaną skierowane na objazdy. Jak informuje ZTM, utrudnienia wystąpią również w niedzielę.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek w Raszynie: auta zderzyły się na środku skrzyżowania, dwie osoby ranne

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w Raszynie

W alei Krakowskiej w Raszynie zderzyły się dwa auta: audi i fiat. Jak przekazała policja, dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

O wypadku w alei Krakowskiej w Raszynie informował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Zderzyły się dwa auta: jedno uderzyło w bok drugiego. Obaj kierowcy twierdzą, że mieli zielone światło. Prawdopodobnie dwie osoby zostały ranne. Są duże utrudnienia w ruchu na wylocie z Raszyna, jadąc od Warszawy - relacjonował Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Rzeczniczka pruszkowskiej komendy Karolina Kańka potwierdziła, że po godzinie 11 policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu na skrzyżowaniu alei Krakowskiej z Mieczysława Słowikowskiego. - Uczestniczyły w nim fiat i audi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to pierwsze auto poruszało się od Warszawy do Janek aleją Krakowską, natomiast ze skrzyżowania ze Słowikowskiego wyjeżdżało audi i doszło do zderzenia. Dwie osoby są ranne, zostały zabrane do szpitala - to pasażer fiata i kierująca audi - podała Kańka.

Zaznaczyła, że kierujący byli trzeźwi, a okoliczności tego wypadku policja będzie wyjaśniać w postępowaniu.

Informowaliśmy też o wypadku na Wołoskiej w Warszawie:

Na Wołoskiej zderzyły się dwa autaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl