Śmiertelny wypadek pod Legionowem. W zderzeniu dwóch aut zginął pasażer

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek w miejscowości Rajszew
Śmiertelny wypadek w miejscowości Rajszew
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek w miejscowości Rajszew

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Rajszew w powiecie legionowskim. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

Pojazdy zderzyły się na drodze wojewódzkiej numer 630 w miejscowości Rajszew pomiędzy Jabłonną a Nowym Dworem Mazowieckim.

- Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych strażacy otrzymali przed godziną 21. Zadysponowano pięć zastępów straży. W jednym z samochodów znajdowały się uwięzione dwie osoby, w tym jedna bez funkcji życiowych. Drugim pojazdem kierowała kobieta, która opuściła go o własnych siłach - poinformował Łukasz Szulborski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie.

Strażacy przystąpili do uwalniania uwięzionych w pierwszym pojeździe osób. - Do ich uwolnienia użyto sprzętu hydraulicznego. Następnie poszkodowanych przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Niestety pasażerowi nie udało się przywrócić funkcji życiowych, lekarz stwierdził zgon - przekazał Szulborski.

Do szpitala zostali przetransportowani kierowcy obu aut.

Akcja służb ratowniczych zakończyła się około północy. Przez ten czas droga wojewódzka numer 630 była nieprzejezdna w obu kierunkach. Na miejscu swoje czynności prowadził również prokurator.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości