Zderzenie czterech aut w Piasecznie. Jedna osoba zabrana do szpitala

Aktualizacja:
Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie czterech aut w Piasecznie
Zderzenie czterech aut w Piasecznie
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie czterech aut w Piasecznie

W Piasecznie przy Puławskiej zderzyły się cztery samochody osobowe. Jak podaje straż pożarna, trzy osoby wymagały pomocy medycznej. Jedna z nich została zabrana do szpitala. Były utrudnienia w ruchu.

Jak przekazał Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, zgłoszenie o tym zdarzeniu strażacy otrzymali o godzinie 10.15. Wynikało z niego, że na wysokości skrzyżowania Puławskiej z Raszyńską zderzyły się dwa auta.

- Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu brały udział cztery auta, którymi podróżowało łącznie sześć osób. Trzy wymagały pomocy medycznej, zostały już przekazane medykom. W tej chwili nie ma jeszcze decyzji, czy będą zabierane do szpitala - powiedział strażak.

Dodał, że na miejscu działają trzy zastępy straży pożarnej. - Początkowo jezdnia w stronę Piaseczna była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem - poinformował.

Więcej szczegółów na temat zdarzenia przekazała. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 86-letni kierujący mercedesem najechał na tył pojazdu marki nissan, który ustępował przejazdu włączającemu się do ruchu volkswagenowi transporterowi. W wyniku zderzenia volkswagen zmienił swoje położenie uderzając w opla, za kierownicą którego siedział 40-latek. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 76-latek z nissana został przewieziony do szpitala - opisała policjantka. Kilka minut po godzinie 12 dodała ruch odbywa się jednym pasem ruchu, a kierujący muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają jeszcze około 30 minut.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości