Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Czołowe zderzenie na al. Niepodległości

TVN Warszawa

Mateusz Szmelter/ tvnwarszawa.plWypadek na al

Wypadek na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Woronicza. – Zderzyły się dwa samochody. Trzy osoby trafiły do szpitala – informował reporter tvnwarszawa.pl.

Zderzyły się opel i peugeot. - W jednym z samochodów jechała trzyosobowa rodzina. Matka z dzieckiem trafili do szpitala. Mężczyźnie nic się nie stało. Jest na miejscu – mówił Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl. Jak dodał, w drugim aucie jechał mężczyzna, który z urazem głowy również został zabrany przez karetkę pogotowia.

Zdarzenie potwierdzała również stołeczna policja. – Było to zderzenie czołowe. Na miejscu były dwie straże pożarne i dwie karetki pogotowia – mówił Piotr Świstak z wydziału prasowego KSP.

Jak relacjonował nasz reporter, kierowca peugeota jechał al. Niepodległości w stronę Ursynowa. - Kierowca opla również jechał al. Niepodległości, ale w przeciwnym kierunku. Na skrzyżowaniu z Woronicza skręcał w lewo i wymusił pierwszeństwo - tłumaczył Mateusz Szmelter.

Utrudnienia w ruchu

Kierowcy w tej okolicy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu. – Zablokowany był jeden pas ul. Woronicza w stronę Puławskiej i dwa pasy al. Niepodległości w kierunku Ursynowa – ostrzegał Szmelter.

Przed utrudnieniami ostrzegał również ZTM.

"W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie skrzyżowania al. Niepodległości / Woronicza autobusy linii 174, 700 zostały skierowane na trasę objazdową w kierunku Bokserska/Pańska" - informowali na stronie internetowej

kw//ec